Pasty

Rozsah ceny:
slider
Seřadit: Název | Cena

ORALFLUX Junior zubní pasta 50 ml
ORALFLUX Junior zubní pasta 50 ml

ORALFLUX Junior je jemná fluoridová zubní pasta speciálně vyvinutá pro děti do 6 let.

Má příjemnou chuť ovoce a máty. Obsahuje fluorid sodný (1000 ppm F) a sladidlo xylitol, které pomáhají předcházet vzniku zubního kazu.

Neobsahuje SLS (laurylsíran sodný).

Doporučené dávkování ORALFLUX Junior zubní pasty pro děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrášku, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. U menších dětí použijte ještě méně, stačí jemně potřít štětiny měkkého kartáčku.

Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, poraďte se s dětským nebo zubním lékařem.

61,-S DPH:
ORALFLUX zubní pasta 75 ml
ORALFLUX zubní pasta 75 ml

ORALFLUX zubní pasta se svěží příchutí přispívá k ochraně před vznikem zubního kazu a pomáhá omezit erozi zubů. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm F) a xylitol. Neobsahuje SLS (laurylsíran sodný) a je jemná na sliznici dutiny ústní.

ORALFLUX zubní pasta je určená pro dospělé a děti od 6 let.

U menších dětí doporučujeme zubní pastu ORALFLUX Junior.

Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, poraďte se se svým praktickým nebo zubním lékařem.

70,-S DPH:
Solcoseryl orm.pst.1x5gm
Solcoseryl orm.pst.1x5gm

Orální pasta (ústní pasta) 5g

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ústní pastu SOLCOSERYL® musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěla.

SOLCOSERYL podporuje hojení poškozené tkáně v ústní dutině a jeho léčivá složka lauromakrogol způsobuje povrchové znecitlivění a rychle utiší začínající a přetrvávající bolesti. Pasta vytváří díky svému přilnavému charakteru na ústní sliznici dlouhodobý ochranný povlak, který brání podráždění při jídle a pití. Bolest pomine za 1-3 minuty po nanesení pasty na bolestivé místo.

Ústní pasta SOLCOSERYL je indikována při léčbě:

bolestivých a zánětlivých onemocnění sliznice dutiny ústní, dásní a rtů, aftů, trhlinek, zánětů dásní (gingivitis, parodontitis);
bolestivých otlaků způsobených umělým chrupem;
bolestí dásní při prořezávání zubů moudrosti;
pouze na doporučení lékaře se přípravek používá jako ochranný obvaz: po odstranění zubního kamene, operacích dásní, vytržení zubů; před nasazením dočasných zubních protéz a náhrad zubů, zánětu zubního lůžka.

Ústní pastu SOLCOSERYL mohou používat dospělí i děti od 2 let.

Pokud lékař neurčí jinak, přibližně 1/2 cm ústní pasty SOLCOSERYL se 3-5x denně nanáší v tenké vrstvě na postižené místo. Použití se doporučuje zvláště před spaním. Pastu nevmasírujte.
Dodržujte dávkování uvedené v této příbalové informaci nebo doporučené lékařem.

Doba léčení trvá obvykle několik dní.
Nedojde-li k ústupu obtíží během 3-5 dnů léčby nebo dojde-li naopak ke zhoršení obtíží, poraďte se o dalším používání přípravku s lékařem. O dlouhodobém používání přípravku musí vždy rozhodnout lékař.

219,-S DPH:
Počet produktů na stránku
Právě se nacházíte:   Lékárna Online > Stomatologie > Profylaxe > Pasty
Kategorie
Třídění podle výrobců

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality
Cena: 0,-