Péče o seniory

Rozsah ceny:
slider
Seřadit: Název | Cena

 Žínka jednorázová mycí s folií 50ks
Žínka jednorázová mycí s folií 50ks

Jednorázová mycí žíňka s ochrannou fólií. Balení obsahuje 50ks.

Jednorázové žínky určené pro osobní hygienu. Skládají se z netkané textilie Airlaid a plastové fólie uvnitř. Airlaid je netkaná textilie vyráběná z celulózy. Je jemná k pokožce a současně je velmi pevná v suchém i mokrém stavu (několikrát pevnejší než klasické papírové utěrky), může absorbovat až 6-násobek své váhy. Je proto velmi vhodná k mytí těla. Rozměr žínky je 16 x 23 cm. Žínky jsou ideální na mytí těla s použitím mycí pěny nebo tekutého mýdla.

62,-S DPH:
ABENA Clean olej pro ošetření pokožky 200ml
ABENA Clean olej pro ošetření pokožky 200ml

Olej ve spreji s obsahem 200 ml pečuje o suchou, popraskanou i tzv. pergamenovou kůži. Je vhodný i jako masážní olej. Můžeme ho použít i k odstranění nánosů šupin nebo mastí. Aplikuje se přímo na kůži po protřepání, ze vzdálenosti 20 cm. Obsahuje parafínový olej, heřmánek, vit.E.

115,-S DPH:
ABENA pěna k mytí 400ml
ABENA pěna k mytí 400ml

Čistící pěna k mytí a ošetřování pokožky ve spreji - s obsahem 400 ml má stejné účinky jako tekuté mýdlo. Obsahuje panthenol, heřmánek, vilín. Odstraňuje pot, působí jako deodorant, zvlhčuje pokožku, vytváří pocit svěžesti. Šetrný způsob ošetřování pokožky ve srovnání s běžnými mýdly. I složky obsažené v pěně podporují regeneraci a působí protizánětlivě.

96,-S DPH:
ABENA Skincare - krém na ruce parfemovaný  500ml
ABENA Skincare - krém na ruce parfemovaný 500ml

Krém na ruce – s obsahem 500 ml má ochranné a změkčující vlastnosti. Obsahuje avokádový olej, vit. E, A. Jeho předností je, že se rychle vstřebává a nezanechává na rukou pocit mastnoty.

125,-S DPH:
ABENA Skincare - regenerační mast 150ml
ABENA Skincare - regenerační mast 150ml

Regenerační mast - s obsahem 150 ml obsahuje 41 % olejové fáze. Tato mast je velmi vhodná pro suchou a zarudlou pokožku, popraskanou pokožku na patách a také ji může použít i ošetřující personál na ošetření suchých rukou. Po umytí zůstane na pokožce ochranný film. Je vhodná pro klienty s projevy lupenky a kožních ekzémů. Složky, které regenerační mast obsahuje, regenerují a zklidňují citlivou kůži.

153,-S DPH:
ABENA Skincare - sprchový a koupelový olej 500ml
ABENA Skincare - sprchový a koupelový olej 500ml

Sprchový a koupelový olej – s obsahem 500 ml a ph 5,5. Přidáním do koupele vytváří na pokožce ochranný povrchový film. Po koupeli není nutné následné promazání pokožky. Obsahuje jojobový olej, heřmánek římský květ a aloe vera. Všechny tyto složky slouží k regeneraci pokožky, urychlující hojení drobných kožních povrchových poškození i lupenky.

73,-S DPH:
ABENA Skincare - tělové mléko bez parfému 500ml
ABENA Skincare - tělové mléko bez parfému 500ml

Tělové mléko – s obsahem 500 ml a ph 5,5, je vhodné k ošetření pokožky celého těla, rychle se vstřebává. K zvlhčujícím účinkům a regeneraci přispívá panthenol, heřmánek a parafínový olej. Ideální pro klienty s problémovou pokožkou.

125,-S DPH:
ABENA Skincare - vlasový šampon 500ml
ABENA Skincare - vlasový šampon 500ml

Vlasový šampón – s obsahem 500 ml a ph 5,5. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje přírodní obilné proteiny, výtažky z aloe vera a heřmánku.

89,-S DPH:
ABENA Skincare - vlhké čistící ubrousky 80ks
ABENA Skincare - vlhké čistící ubrousky 80ks

Vlhké čistící ubrousky - balení obsahuje 80 ks vlhčených ubrousků. Můžeme je použít k očistě rukou, ale také při intimní hygieně. Zklidňují podrážděnou kůži v místech opruzenin. Obsahují výtažky z aloe vera.

74,-S DPH:
Počet produktů na stránku
Právě se nacházíte:   Lékárna Online > Péče o seniory
Kategorie
Třídění podle výrobců

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality
Cena: 0,-